Hartz Ultra Guard (Хартс Ультра Гард) Ошийник для собак від бліх та кліщів 38 см

  • Hartz Ultra Guard (Хартс Ультра Гард) Ошийник для собак від бліх та кліщів 38 см
  • Hartz Ultra Guard (Хартс Ультра Гард) Ошийник для собак від бліх та кліщів 38 см
Hartz Ultra Guard (Хартс Ультра Гард) Ошийник для собак від бліх та кліщів 38 см
216 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Hartz
Ошийник для цуценят від бліх та кліщів на 7 місяців захисту
Кількість:

Нашийник інсекто-акарицидний Hartz® UltraGuard® Flea & Tick Collar for Puppies призначений для цуценят старше 6-ти тижнів.
Вбиває кліщів протягом 5 місяців і додатково відлякує 2 місяці.
Бліх вбиває протягом 7 місяців. Довжина нашийника 38 см.
Нашийник має водостійкий ефект і не потребує заміни в разі намокання.
Склад (Активний інгредієнт): Тетрахлорвінфос - 14,55%; ін. інгредієнти - 85,45%.
Застосування: дістаньте нашийник з упаковки, розгорніть його і злегка розтягніть для активації діючої речовини, поверхня покриється тонким шаром білої пудри - нашийник готовий до застосування.
Одягніть нашийник на шию тварини, підганяючи за розміром так, щоб між шиєю і нашийником залишався невеликий проміжок, потім закріпіть на застібку. Якщо довжина нашийника значно перевищує розмір шиї, то залиште 2-7 см нашийника для додаткового регулювання, а частину, що залишилася відріжте.
Для постійного захисту ваших вихованців оновлюйте нашийник через кожні 5 місяців. Але якщо тварина піддалося масованому нападу бліх і кліщів, то нашийник можна оновити через більш короткий термін. Ефективність роботи нашийника не знижується під впливом вологи.
Повний захист настає через 5 - 7 днів. Не розгортайте нашийник до початку використання. Нашийник від бліх та кліщів повинен знаходитися на шиї собаки чи кішки, включаючи місце застібки. Нашийник повинен вільно рухатися навколо шиї, з огляду на можливість зростання.
Увага! Не рекомендується застосовувати нашийник для хворих і ослаблених тварин, вагітних і годуючих самок, а також для цуценят і кошенят молодше 6-ти і 12-ти тижневого віку відповідно.
Не застосовувати нашийник одночасно або протягом 30 днів до або після лікування тварин препаратами, що містять інгібітори холінестерази, інсектицидами тощо без попередньої консультації з ветеринаром.
Якщо нашийник одягнений дуже щільно, можливо подразнення шкіри. В цьому випадку слід послабити нашийник і проконсультуватися з ветеринаром.
Умови зберігання: До використання, нашийник зберігати в заводській упаковці при кімнатній температурі, в недоступному для дітей та тварин місці, окремо від продуктів харчування і корми.

З цим товаром купують