Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Hartz UltraGuard Plus Spray Dog (Хартс Ультра Гард) Спрей для собак 473 ml

  • Hartz UltraGuard Plus Spray Dog (Хартс Ультра Гард) Спрей для собак 473 ml
  • Hartz UltraGuard Plus Spray Dog (Хартс Ультра Гард) Спрей для собак 473 ml
Hartz UltraGuard Plus Spray Dog (Хартс Ультра Гард) Спрей для собак 473 ml
312 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Hartz
Кількість:

Спрей Hartz® UltraGuard Plus® Flea & Tick Spray for Dogs знищує блохи і кліщі, які знаходяться на тварині і запобігає їх появі протягом 7 (семи) днів, а також захищає від яєць бліх протягом 4-х тижнів. Комахи гинуть протягом 5-10 хв після обробки.
Діюча речовина - тетрахлорвінфос (1,08%) і метопрен (0,07%)
Спосіб застосування:
обробку тварини проводять на відкритому повітрі або в приміщенні, яке добре провітрюється, на відстані від відкритого вогню або обігрівачів. Для запобігання злизування препарату, собаці одягають намордник, який слід зняти після повного висихання шкірно-волосяного покриву.
Перед вживанням видаляють з розпилювальної головки флакона захисну стрічку, повертають її в положення "Spray", флакон добре струшують і потім обприскують тварина, натискаючи на важіль дозатора-розпилювача. Під час обробки, флакон з препаратом слід тримати вертикально і направляти розпилювач аерозолю з відстані 25-30 см проти росту волосся, злегка зволожуючи шерсть (у тварин з довгою шерстю піднімають рукою), що б препарат досягнув шкіри. Обробляючи голову тварини необхідно прикривати рукою очі і вуха. Далі необхідно обробити шию, потім груди, тулуб. хвіст і лапи. З метою запобігання розмноження бліх і повторного зараження - підстилки, лежаки і ін. Також обробляють спреєм з розрахунку 2см3 (4 натискання) на 1 м2площаді. 2 години не допускають контакту тварини з обробленими предметами, потім їх очищують пилососом або миють з миючим засобом.
Для знищення кліщів, препарат наносять безпосередньо на кліща і на місце його прикріплення до шкіри. Якщо протягом 20 хвилин кліщ НЕ відпаде сам, його акуратно виймають пінцетом і знищують. Повторні обробки проводять за необхідністю, але не частіше 1 раз на тиждень. Після обробки на протязі 48 годин тварину не рекомендується гладити і підпускати до дітей.
Протипоказання:
Не підлягають обробці хворі і видужуючі тварини, цуценят молодше 12-ти тижневого віку. Обробку вагітних і годуючих тварин слід проводити після консультації з ветеринаром.
В одиничних випадках, при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату, можуть виникнути ознаки роздратування шкіри, сльозотеча, посилена салівація, м'язовий тремор, блювота. В цьому випадку тварина необхідно ретельно вимити великою кількістю проточної води з милом, а при необхідності звернутися за допомогою до ветеринара.
Антидот - атропін або пралідоксім хлорид.
Умови зберігання:
Препарат зберігають в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 00С до 300С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати потрапляння в очі, рот і на одяг.
Спрей водостійкий, так що незначне намокання під дощем або у водоймі не знижує його захисних властивостей. Однак мити тварин шампунем все ж не рекомендується - миючі засоби можуть змити активні інгредієнти спрея.