Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Фіприст Краплі для собак 20-40 кг 1 піпетка

  • Фіприст Краплі для собак 20-40 кг 1 піпетка
  • Фіприст Краплі для собак 20-40 кг 1 піпетка
Фіприст Краплі для собак 20-40 кг 1 піпетка
179 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Фіприст
Кількість:

Профілактика та лікування собак при ураженнях ектопаразицитами: блохами (Ctenocefalides felis), кліщами (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp. Ixodes spp.), вошами (Linognathidae). Профілактика та лікування блошиного алергічного дерматиту собак (FAD).

Склад:

1 мл препарату містить: діючу речовину фіпроніл - 100 мг;

допоміжні речовини: повідон К25, полісорбат 80, бутилгідрокситолуол, бутилгідроксіанізол, етанол 96%, діетиленгліколю моноетиловий ефір.

Фармакологічні властивості:

ATCvetQP53AX, інші ентопаразитарні препарати для місцевого застосування (ATCvetQP53AX15 - фіпроніл).

Фіпроніл - похідний піразолу з інсектицидною і акарицидною дією. Порушує процес проходження іонів хлору у ГАМК - залежних рецепторах ектопаразитів, передачу нервових імпульсів та діяльність нервової системи, викликаючи їх загибель. Не впливає на центральну нервову систему ссавців.

Після нанесення на шкіру препарат акумулюється в епідермісі, волосяних цибулинах та сальних залозах тварини і має тривалу контактну інсектоакарицидну дію. Фіпроніл поширюється по шкірі й шерсті тварин від ділянки застосування до периферійних зон (поперекова зона, пахова зона). Концентрація фіпронілу у шерсті собак знижується до 3-4 мкг/г через 56 діб після застосування препарату.

За ступенем дії на організм Фіприст® Спот-он для собак належить до помірно небезпечних речовин (3 клас безпечності), при нанесенні на шкіру в рекомендованих дозах не має місцево­подразнюючої та резорбтивно-токсичної дії, при попаданні в очі викликає подразнення. Препарат є токсичним для риб і бджіл.

Клінічні властивості:

Вид тварин

Собаки.

Показання до застосування

Профілактика та лікування собак при ураженнях ектопаразитами:

  • блохами (Ctenocephalides spp.);

  • кліщами (Rhipicephahts spp., Dermacentor spp., Ixodes spp);

  • вошами (Linognathidae).

  • Профілактика та лікування блошиного алергічного дерматиту собак (FAD).

Протипоказання

Не застосовувати препарат тваринам віком до 8 тижнів та масою тіла менше 2 кг. Не застосовувати хворим, виснаженим та ослабленим тваринам.

Не застосовувати препарат для лікування Інших видів тварин, особливо кролів, через ризик виникнення небажаних реакцій, які можуть призвести до загибелі тварин.

Побічна дія

При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до фіпронілу та при злизуванні твариною препарату з оброблених ділянок можливі ускладнення: надмірне сльозовиділення, слинотеча, тремор м'язів, блювота, ознаки подрібнення шкіри. При їх виникненні препарат слід змити водою з милом.

Особливі застереження при використанні

Лікування рекомендується проводити комплексно із застосуванням етіотропних, патогенетичних і симптоматичних лікарських засобів.

Застосування під час вагітності, лактації, несучості

Застережень не має.

Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії

Невідомі.

Дози і способи введення тваринам різного віку

Препарат призначають дорослим собакам та цуценятам старшим 8-ми тижневого віку. Мінімальний інтервал між застосуванням препарату становить 4 тижні. Препарат наносять на суху, неушкоджену шкіру тварин між лопатками у дозі - одна піпетка відповідного розміру на одну тварину:

для собак масою тіла 2-10 кг - піпетка 0,67 мл;

для собак масою тіла 10-20 кг - піпетка 1,34 мл;

для собак масою тіла 20-40 кг - піпетка 2,68 мл;

для собак масою тіла 40-60 кг - піпетка 4,02 мл;

для собак масою тіла понад 60 кг -піпетка 4,02 мл і відповідна піпетка з меншою дозою.

Мінімальна рекомендована доза фіпронілу становить 6,7 мг/кг маси тіла тварини. Для нанесення препарату необхідно взяти піпетку з однократною дозою вертикально, відкрутити й зняти ковпачок. Перевернути ковпачок, вставити зворотну сторону ковпачка у піпетку, натиснути й повернути ковпачок так, щоб проколоти захисну мембрану. Зняти ковпачок з піпетки, розділити шерсть тварини між лопатками, щоб було видно шкіру. Притиснути кінчик піпетки до шкіри й натиснути на піпетку кілька разів, щоб нанести весь вміст на шкіру.

Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти)

Побічних явищ та симптомів передозування при застосуванні Фіприст® Спот-он для собак у рекомендованих дозах не спостерігається.

При перевищенні рекомендованих доз у п'ять разів симптомів передозування не спостерігалося. З метою уникнення передозування необхідно використовувати піпетки з однократною дозою відповідно до маси тіла тварини.

Спеціальні застереження

Спеціальних застережень немає.

Період виведення (каренції)

Не визначається.

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу

Обробку тварин Фіприст® Спот-он для собак слід проводити користуючись гумовими рукавичками.

Під час роботи з препаратом не дозволяється курити, пити та приймати їжу.

Після закінчення роботи слід вимити руки теплою водою з милом; вимити та просушити рукавички. При випадковому попаданні препарату на шкіру або слизові оболонки його слід негайно змити проточною водою.

Після обробки тварин препаратом їх не можна гладити та допускати до дітей поки препарат не висохне. Також після обробки тварин вони не повинні спати разом з господарями, особливо з дітьми.

Предмети догляду та місця перебування тварин (підстилки, килимки, меблі) необхідно періодично чистити та обробляти дозволеними інсектицидами.

Форми несумісності

Не встановлені.

Термін придатності

3 роки.

Особливі заходи зберігання

Препарат зберігають в упакуванні виробника в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування та кормів за температури від 0 до 30 °С.