Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Merial NexGard (Меріал Некс Гард) Таблетка від бліх та кліщів для собак 4-10 кг 1 табл.

  • Merial NexGard (Меріал Некс Гард) Таблетка від бліх та кліщів для собак 4-10 кг 1 табл.
  • Merial NexGard (Меріал Некс Гард) Таблетка від бліх та кліщів для собак 4-10 кг 1 табл.
Merial NexGard (Меріал Некс Гард) Таблетка від бліх та кліщів для собак 4-10 кг 1 табл.
252 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Nex Gard
Таблетки від бліх та кліщів для собак до 30 днів захисту
Кількість:

Профілактика і лікування змішаних паразитарних інвазій у собак вагою від 4 до 10 кг (таблетки для перорального застосування). Забезпечує захист від кліщів, бліх протягом 4 тижнів. Ефективний при лікуванні алергічного блошиного дерматиту. 
Merial NexGard - ефективний захист від кліщів і бліх:

  • Володіє смаком тушкованої яловичини
  • Можливість давати як з кормом так і без нього
  • Відразу після прийому можна гладити або мити тварину
  • Може застосовуватися для собак з шкірними захворюваннями
  • Безпечний для цуценят у віці від 8 тижнів і дорослих собак від 2 кг
  • Знижує ризик ураження собаки кровопаразитарними захворюваннями
  • Знищує 98 - 100% бліх, паразитуючих на тварині. Загибель бліх відбувається до відкладання яєць.
  • Захищає від повторного нападу протягом 30 днів

Форма випуску і упаковка:
Жувальні таблетки для перорального застосування. 
Склад:
основна речовина - афоксоланер, допоміжні речовини - кукурудзяний крохмаль, борошно з соєвого білка, добавка зі смаком тушкованої яловичини.
Фармакологічні властивості:
Нексгард відноситься до інсектоакарицидної лікарських препаратів системної дії. Вхідне до складу препарату діюча речовина афоксоланер є інсектоакарицид групи ізоксазоліна. Препарат призначають собакам для лікування і профілактики афаніптероза, блошиного алергічного дерматиту, а також акарози, що викликаються іксодових кліщів. Молекулярний механізм дії афоксоланера націлений на синаптичну передачу нервового імпульсу у членистоногих. Швидко абсорбується і встановлює тривалі зв'язки з білками плазми
Показання до застосування:
Призначається собакам для лікування і профілактики при зараженні кліщами Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus, Ixodes scapularis, Ixodes ricinus, Ixodes holocyclus, Haemaphysalis longicornis, Amblyomma americanum, а також при наявності бліх Ctenocephalides felis, Ctenocephalides canis.
Після перорального введення препарату афоксоланер легко всмоктується в шлунково-кишковому тракті і досягає системного кровотоку. Максимальна концентрація в плазмі відзначається через 2-4 години після введення. Афоксоланер виводиться з організму в основному з жовчю і незначно з сечею. Період напіввиведення афоксоланера становить 14 діб. Дія препарату на бліх починається через 30 хвилин після введення; одноразове застосування препарату забезпечує знищення бліх і кліщів на тварину протягом 6 і 48 годин відповідно. Загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що запобігає контамінацію приміщень яйцями і личинками.
Застосування:
Merial NexGard (таблетки) для перорального застосування.
Залежно від маси тварини використовують Merial NexGard різної фасування, в дозах, зазначених в таблиці:

При застосуванні препарату собакам масою понад 50 кг слід використовувати комбінацію таблеток, з розрахунку 2,5 мг афоксоланера на 1 кг маси. Не допускається розламування таблеток. Також необхідна консультація ветеринарного лікаря. При тривалому застосуванні препарату можливо короткочасне зниження апетиту, мимовільно зникають шкірні зміни (еритема, лущення); рідко - блювота, діарея і сонливість. При одночасному застосуванні Нексгард з протигельмінтними препаратами, антибіотиками, вакцинами, глюкокортикоїдами, нестероїдними протизапальними препаратами небажаних реакцій, а також зниження ефективності препарату не виявлено.
Протипоказання:
Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату, виражені порушення функції печінки і нирок. Протипоказаний для цуценят у віці до 8 тижнів і дорослих собак до 2 кг
Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату відповідно до цього тимчасовим настановою, як правило, не спостерігається.
Рекомендації по використанню:
Під час роботи з препаратом Merial NexGard забороняється палити, пити і приймати їжу. Після закінчення роботи слід ретельно вимити руки теплою водою з милом.

Виробник: Франція

З цим товаром купують