Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Merial NexGard Spectra (Некс Гард Спектра) Таблетка від бліх, кліщів та гельмінтів для собак вагою 2-3,5 кг 1 табл.

 • Merial NexGard Spectra (Некс Гард Спектра) Таблетка від бліх, кліщів та гельмінтів для собак вагою 2-3,5 кг 1 табл.
 • Merial NexGard Spectra (Некс Гард Спектра) Таблетка від бліх, кліщів та гельмінтів для собак вагою 2-3,5 кг 1 табл.
Merial NexGard Spectra (Некс Гард Спектра) Таблетка від бліх, кліщів та гельмінтів для собак вагою 2-3,5 кг 1 табл.
284 грн
Доступність:
Очікуємо
Бренд: NexGard Spectra
Таблетки від екто- та ендо паразитів для собак
Кількість:

Таблетка Некс Гард Спектра (Nex Gard Spectra) для собак від кліщів, бліх і гельмінтів

Некс Гард Спектра - ефективні жувальні таблетки для собак від бліх та кліщів для собак вагою від 2 до 3,5 кг. Ціна таблетки для собак Некс Гард Спектра вказана за 1 штуку.

Склад

1 таблетка містить афоксоланер 1,87%:

 • 9,4 мг - для собак вагою 2-3,5 кг;
 • 18,8 мг - для собак вагою 3,5-7,5 кг;
 • 37,5 мг - для собак вагою 7,5-15 кг;
 • 75 мг - для собак вагою 15-30 кг;
 • 150 мг - для собак вагою 30-60 кг.

І містить мільбеніціна оксим 0,38%:

 • 1,9 мг - для собак вагою 2-3,5 кг;
 • 3,8 мг - для собак вагою 3,5-7,5 кг;
 • 7,5 мг - для собак вагою 7,5-15 кг;
 • 15 мг - для собак вагою 15-30 кг;
 • 30 мг - для собак вагою 30-60 кг.

Допоміжні речовини: кукурудзяний крохмаль, борошно з соєвого білка, харчова добавка з ароматом і смаком тушкованої яловичини, повідон Е1201, макрогол 400, макрогол 4000, макрогол 15 гідроксистеарат, гліцерин, тругліцерід середньої довжини ланцюга, моногідрат лимонної кислоти, бутілігідроксітолуол.

Загальні відомості: НексгарД Спектра випускають расфассованним по 3 таблетки в блістері.

Показання: Нексгард Спектра відноситься до комбінованих протипаразитарних лікарських препаратів. Складники препарату активні компоненти - афоксоланер і мільбеміціна оксим забезпечують його широкий спектр протипаразитарної дії щодо ектопаразитів і нематод, паразитуючих у собак: бліх (Ctenocephalides felis, Ctenocephalides can is); іксодових кліщів (Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus, Ixodes scapularis, Ixodes ricinus, Ixodes holocyclus, Haemaphysalis longicornis, Amblyomma americanum); шлунково-кишкових нематод (Toxocara canis, Toxascaris leonina, Ancylostoma caninum, Ancylostoma braziliense, Trichuris vulpis); личинок дірофілярій (Dirofilaria immitis). Афоксоланер - інсектоакарицид групи ізоксазоліна, механізм його дії полягає в блокуванні ГАМК-залежних рецепторів членистоногих, гігерзбудження нейронів, порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів. Після перорального введення афоксоланер легко всмоктується в шлунково-кишковому тракті і досягає системного кровотоку, максимальна концентрація в плазмі відзначається через 2-4 години після введення, біодоступність становить 88%. Афоксоланер повільно метаболізується з утворенням гідроксильованих з'єднань, виводиться з організму в основному з жовчю і незначно з сечею. Період напіввиведення афоксоланера становить 14 діб. Мільбеміціна оксим - макроциклічними лактон, активний відносно личинок і імаго нематод, паразитуючих в шлунково-кишковому тракту собак, а також личинок Dirofilaria immitis. Механізм дії мільбеміціна обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (СГ), що призводить до полярізаціі мембран клітин нервової і м'язової тканини, паралічу і загибелі паразита. Максимальна концентрація мільбеміціна оксима в плазмі крові собак досягається протягом 1-2 годин, біодоступність становить 81%. З організму з'єднання виводиться в основному в незміненому вигляді, період напіввиведення становить близько 1,5 доби. Інсектицидну дію препарату починається через 30 хвилин після його перорального введення, загибель бліх і іксодових кліщів на тварині відбувається відповідно протягом 6 ч і 24 ч. Одноразове застосування препарату запобігає повторній інфестації протягом 1 місяця; загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що запобігає контамінацію приміщень яйцями і личинками комах.

Основні переваги

 • Ефективний проти 8 видів іксодових кліщів, 2 видів бліх і 6 видів гельмінтів.
 • Постійна активність препарату проти ектопаразитів протягом 28 - 35 діб.
 • Знищує бліх до моменту відкладання яєць.
 • Швидко і ефективно знищує бліх (повне позбавлення за 6 годин) і кліщів (за 12 годин).
 • Розширений спектр протипаразитарного дії.
 • Добре переноситься цуценятами (з 8-тижневого віку) і маленькими собаками (більше 2 кг).
 • Діюча речовина афоксоланер - ключовий компонент дерматологічного лікування.
 • Діюча речовина мільбеміціна оксим - ефективний проти найбільш поширених шлунково-кишкових гельмінтів (ефективність 92,5-99,2%).
 • Смачні таблетки зі смаком тушкованої яловичини, які добре з'їдаються собаками.

Застосування і дозування: НексгарД Спектра призначають собакам для лікування і профілактики шлунково-кишкових нематодозів, акарози, що викликаються іксодових кліщів, афаніптероза, в комплексній терапії алергічного дерматиту, що викликається блохами, а також з метою профілактики дирофіляріозу, що викликається личинками Dirofilaria immitis. Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату, виражені порушення функції печінки і нирок. Не слід застосовувати препарат хворим на інфекційні хвороби і ослабленим тваринам, собакам у віці до 8 тижнів і / або масою менше 2 кг, а також тваринам інших видів. Цуценятам порід собак, чутливих до макроциклічних лактонів, в тому числі коллі, бобтейл і шелти, препарат застосовують під наглядом ветеринарного лікаря.

Дозування: Нексгард Спектра застосовують собакам індивідуально перорально одноразово в мінімальній дозі 2,5 мг афоксоланера і 0,5 мг мільбеміціна оксима на 1 кг маси тварини.

При застосуванні препарату собакам масою понад 60 кг слід використовувати комбінацію таблеток, з розрахунку 2,5 мг афоксоланера і 0,5 мг мільбеміціна оксим на 1 кг маси.

Не допускається розламування таблеток при підборі дози препарату. НексгарД Спектра володіє привабливим ароматом і смаком і, як правило, охоче поїдається собаками, в іншому випадку, препарат згодовують в суміші з кормом. Слід переконатися, що собака повністю проковтнула необхідну дозу препарату. З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних щодо захворювання регіонах Нексгард Спектра застосовують у весняно-літньо-осінній період щомісяця, починаючи за місяць до початку літа переносників збудника - москітів і комарів, і закінчують не раніше, ніж через місяць після завершення їх літа.

При передозуванні препарату у деяких собак можуть спостерігатися пригнічений стан, слинотеча, тремтіння, хитка хода. Ці симптоми проходять спонтанно протягом доби і не вимагають застосування лікарських засобів. Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні і скасування не виявлено. Вагітним і лактуючим сукам НексгарД Спектра застосовують за життєвими показаннями за рекомендацією ветеринарного лікаря. Слід уникати порушень схеми застосування препарату, так як це може привести до зниження його ефективності. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату слід відновити в тій же дозі і за тією ж схемою. При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. У деяких тварин можливе короткочасне зниження апетиту, мимовільно зникають шкірні зміни (еритема, лущення, свербіж); рідко - блювота, діарея і сонливість. У разі якщо блювота у собаки відбулася протягом перших двох годин після прийому НексгарД Спектра, рекомендується дати препарат повторно в тій же дозі.

Відомості про несумісність НексгарД Спектра з іншими лікарськими препаратами і кормовими добавками відсутні.

НексгарД Спектр не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі від 0 ° С до 30 ° С.

Виробник: Frontline - компанія Merial, Франція.

З цим товаром купують