Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Palladium Silver Defence Краплі для собак 40+ кг

  • Palladium Silver Defence Краплі для собак 40+ кг
  • Palladium Silver Defence Краплі для собак 40+ кг
Palladium Silver Defence Краплі для собак 40+ кг
126 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Palladium
Краплі від бліх та кліщів для собак
Кількість:

Краплі на холку для собак серії Silver Defence - інсектоакарицидний засіб, який знищує бліх, іксодових кліщів, вошей і волосоїдів, захищає від їх нападу, а також надає репелентну дію на комарів і москітів.
Вага тварини (кг) - 40+
Призначення - від 6-ти видів паразитів
Показання - блохи, іксодові кліщі, воші, волосоїди, алергічний блошиний дерматит, комарі, москіти
Діючі речовини - імідаклоприд, перметрин, пірипроксифен
Ємкість (мл) - 8,0
Опис
Краплі на холку для собак Silver Defence - інсектоакарицидної препарат, який призначений для знищення бліх, іксодових кліщів, вошей і волосоїдів, що паразитують на тваринах, захищає від нападу вищезазначених паразитів, комарів і москітів.
Діючі речовини: імідаклоприд - 10%, перметрин - 4%, піріпроксіфен - 0,3%. Допоміжні речовини: каприловий тригліцерид, агідол, лимонна кислота, ПЕГ-400, N-метилпіролідон.
Показання: Профілактика і лікування собак при ураженні ектопаразитами:

  • блохи (Ctenocephalus spp.);
  • паразитоформні кліщі (Dermacentor spp., Rhipicephalus spp., Ixodes spp.);
  • воші (Ciphunculata spp.), волосоїдів (Trichodectes canis);
  • комарі і москіти (репеллентное дію).

Препарат також можна застосовувати для лікування алергічного блошиного дерматиту.
Застосування:
Препарат застосовувати зовнішньо, безпосередньо на шкіру піпеткою-крапельницею в місця, недоступні для злизування (ділянка холки і вздовж хребта).
Залежно від маси тіла тварини краплі на холку для собак Palladium Silver Defence застосовують різного фасування:

Препарат наносити на суху неушкоджену шкіру. Тримаючи вертикально піпетку, відламують наконечник. Розділити шерсть тварини і нанести препарат безпосередньо на шкіру між лопатками біля основи шиї.
При обробці великих тварин препарат наносити на шкіру в 3-4 місцях уздовж спини, від холки до хвоста. Загибель паразитуючих на тварині комах після обробки відбувається протягом 12 годин, загибель або відкріплення кліщів - протягом 48 годин.
Репелентна дію препарату проти вошей, бліх, волосоїдів, двокрилих комах, а також кліщів після одноразової обробки тварини триває до 4 тижнів. Повторні обробки при необхідності проводити 1 раз на місяць.
При терапії алергічного дерматиту, викликаного блохами, препарат доцільно використовувати в поєднанні з лікарськими засобами патогенетичної і симптоматичної терапії.
Препарат залишається ефективним, навіть якщо шерсть тварини намокне, однак тривалого знаходження тварини в воді рекомендується уникати, з метою запобігання зниженню ефективності обробки. У таких випадках тварина повторно треба обробити краплями на холку Palladium Silver Defence для собак, але не частіше 1 разу на тиждень.
Якщо тварина необхідно викупати з шампунем - рекомендується зробити це за 3 дні до застосування препарату.
Безпека: Препарат пройшов всі клінічні випробування. Безпека препарату для тварин повністю підтверджена (за умови використання згідно з інструкцією).
Протипоказання:

  • Підвищена чутливість до компонентів препарату!
  • Не застосовувати цуценятам до 12 тижнів і / або масою тіла до 1,5 кг!
  • Не застосовувати хворим, виснаженим і старим тваринам!
  • Не застосовувати кішкам!

Застереження:
Застосування препарату тваринам під час вагітності та лактації ґрунтується на оцінці ризику і необхідності проведення обробки лікарем ветеринарної медицини.
Особи, що працюють з препаратом, повинні дотримуватися основних правил гігієни і безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами.
При випадковому потраплянні препарату на шкіру, слизові оболонки, в очі необхідно ретельно промити їх проточною водою і, при необхідності, звернутися до лікаря.
Обробку тварин необхідно проводити в гумових рукавичках, на відкритому повітрі або в добре вентильованому приміщенні.
Після обробки тварин препаратом ретельно вимити руки з милом. Протягом 48 годин після обробки тварин не прасувати і не купати!
Форма випуску:
Полімерні піпетки або полімерні туби з полімерним ковпачком по 0,6; 1,5; 3; 4; 6; 8 мл.
Зберігання:
Зберігати препарат в упаковці виробника, в сухому недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 0 до 25 ° С.
Термін придатності: