Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

RolfClub 3D Спрей від бліх та кліщів для собак 200 мл

  • RolfClub 3D Спрей від бліх та кліщів для собак 200 мл
  • RolfClub 3D Спрей від бліх та кліщів для собак 200 мл
RolfClub 3D Спрей від бліх та кліщів для собак 200 мл
258 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Rolf Club
Спрей для собак від бліх та кліщів з 3-х місячного віку
Кількість:

Інноваційний інсектоакарицидний препарат з нокдаун-ефектом.
Переваги

  • Три потужних рівня захисту: препарат знищує паразитів до укусу, надовго захищає від зараження, порушує розмноження паразитів.
  • Нокдаун-ефект протягом 2 хвилин: паралітичну дію препарату не дозволяє кліщам пересуватися по тварині і вибирати місце для укусу.
  • Захист від 9 видів зовнішніх паразитів: іксодових, отодектозних, саркоптозних кліщів, бліх (на всіх фазах розвитку), вошей, волосоїдів, а також комарів, мошок і москітів.
  • Безпека для тварин: діючі речовини не всмоктуються в системний кровотік.
  • Ефективність: у паразитів не виникає звикання до трикомпонентної формулою.

RolfClub 3D - Потрійний захист від ектопаразитів!
ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ
Торговельне найменування лікарського препарату: РольфКлуб 3D спрей для собак (RolfClub 3D spray for dogs).
Міжнародна непатентована назва: фіпроніл, d-ціфенотрін і піріпроксіфен.
Лікарська форма: розчин для зовнішнього застосування.
РольфКлуб 3D спрей для собак містить в якості діючих речовин фіпроніл - 0,4%, d-ціфенотрін - 0,2%, піріпроксіфен - 0,2%, а в якості допоміжних речовин поліетиленгліколь (ПЕГ 400) - 10%, хвойну віддушку ( PINE 917) - 2%, твін-80 - 2%, ізопропіловий спирт - до 100%.
За зовнішнім виглядом препарат являє собою прозору рідину світло-жовтого кольору.
Фармакологічні властивості
РольфКлуб 3D спрей для собак відноситься до комбінованих інсектоакарицидних лікарських препаратів.
Комбінація фіпронілу, d-ціфенотріна і піріпроксіфена, що входять до складу препарату, забезпечує широкий спектр його контактного інсектоакарицидної дії на статевозрілі і статевонезрілі (личинки) фази розвитку бліх, вошей, волосоїдів, демодекозних, саркоптоїдних і іксодових кліщів, які паразитують на собаках, і захист від кровосисних двокрилих комах (комарів, мошок і москітів).
Фіпроніл - інсектоакарицид групи фенілпіразолу, механізм дії якого полягає в блокуванні ГАМК-залежних рецепторів членистоногих, порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів.
D-ціфенотрін відноситься до групи синтетичних піретроїдів, володіє інсектоакарицидною і репелентною активністю, надає нокдаун-ефект при першому контакті ектопаразитів з шерстю обробленого тваринного (до укусу або прикріплення). Його дія пов'язана з блокуванням проведення нервового імпульсу у паразита за рахунок зміни проникності мембран для іонів натрію, що призводить до паралізує ефекту.
Піріпроксіфен - аналог природного ювенільного гормону, що регулює ріст і розвиток комах. Механізм його дії полягає в порушенні процесів синтезу хітину і линьки личинок, що перешкоджає розвитку повноцінних лялечок, викликаючи загибель комах на преімагінальних фазах розвитку, припиняє заповнення популяції на стадії яйця і личинки і поява статевозрілих комах на тварин і в місцях їх утримання.
Після нанесення препарату на шкірно-волосяний покрив його активні компоненти практично не всмоктуються в системний кровотік, накопичуються в шерсті, епідермісі, волосяних цибулинах і сальних залозах, надають тривалу інсектоакарицидну і репелентну дію. Після одноразової обробки тривалість захисної дії від іксодових кліщів зберігається протягом 30 днів, від бліх і волосоїдів - до 3 місяців, від двокрилих комах - до 5 днів.
ПОРЯДОК ЗАСТОСУВАННЯ
РольфКлуб 3D спрей для собак застосовують для лікування і профілактики ентомозів, що викликаються блохами, вошами і волосоїдами, акарозами, що викликаються іксодовими, демодекоз ними і саркоптоїдними кліщами, для захисту тварин від двокрилих комах (комарів, мошок і москітів) і профілактики трансмісивних захворювань (піроплазмоз, бореліоз, дирофіляріоз).
Протипоказанням до застосування препарату є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату. Препарат не слід застосовувати кроликам, хворим на інфекційні хвороби і видужуючим тваринам, вагітним і годуючим самкам, цуценятам до 3-місячного віку і / або масою менше 0,5 кг, а також тваринам інших видів. Не допускається використання препарату для лікування отодектоза при прориві барабанної перетинки.
Обробку тварин проводять на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні при відкритих вікнах (кватирках), подалі від відкритого вогню, попередньо видаливши з приміщення клітки з декоративними птахами і накривши акваріуми з рибами.
Для запобігання злизування препарату після обробки тварині надягають намордник, шийний комір або фіксують щелепи петлею з тасьми.
Перед використанням флакон з препаратом струшують, тримаючи його вертикально, натискають на розпилювач головки, направляючи факел аерозолю на оброблювану поверхню з відстані 20 - 25 см.
Доза препарату в залежності від стану шерстного покриву становить 1,5 - 3,0 мл на 1 кг маси тварини.Для знищення бліх, вошей, волосоїдів та запобігання нападу іксодових кліщів і двокрилих комах препаратом обробляють все тіло тварини проти росту шерсті, злегка зволожуючи її (у тварин довгошерстих порід шерсть піднімають рукою). Прикривши очі тварини, обробляють вушні раковини і груди, кінчиками пальців (в рукавичці) препарат злегка втирають навколо очей і носа.
Повторні обробки проводять за показаннями, але не частіше 1 разу на місяць.
Рольф клуб 3D спрей для собак має виражену нокдаун-ефектом, який настає протягом 3 хвилин, що запобігає прикріплення іксодових кліщів при їх нападі на тварину. Для знищення кліщів препарат наносять на кліща і місце його прикріплення до шкіри (одне натискання на розпилювач головки). Якщо протягом 20 хвилин кліщ мимоволі не відпадає, його акуратно витягують з шкіри спеціальними гачками для видалення іксодових кліщів або пінцетом і знищують.
При ураженні тварин саркоптозом і демодекозом препарат наносять на попередньо очищені від струпів уражені ділянки тіла із захопленням прикордонної здорової шкіри до 1 см, з розрахунку 1 мл на 10 - 15 см2 ураженої ділянки тіла тварини.
Обробку проводять 2 - 4 рази з інтервалом 7 - 10 днів до клінічного одужання тварини, яка підтверджується двома негативними результатами акарологічних досліджень.
Тварин з великими ділянками ураження обробляють в два прийоми з інтервалом 1 день, наносячи препарат на уражені місця спочатку однієї, а потім іншої половини тіла.
Лікування тварин рекомендується проводити комплексно із застосуванням патогенетичних і симптоматичних лікарських засобів.
Для лікування отодектоза зовнішній слуховий прохід очищають від струпів і корок, потім, спрямовуючи факел аерозолю на внутрішню поверхню вушної раковини, наносять препарат у дозі 1 мл, після цього складають вушну раковину уздовж навпіл і масажують її основу. Обробляють обов'язково обидва вуха. Обробку повторюють 2 - 3 рази з інтервалом 7 - 10 днів. При отодектозі, ускладненому отитом, призначають антибактеріальні і протизапальні засоби відповідно до інструкцій із застосування.
До повного висихання шерстного покриву не слід допускати тварину до відкритого вогню і нагрівальних приладів і протягом 24 годин після обробки мити миючим засобом і купати в відкритих водоймах.
З метою знищення ектопаразитів в приміщеннях для утримання тварин та запобігання повторного зараження будки, підстилки, попони і інші предмети догляду за тваринами обробляють спреєм з розрахунку 14 - 15 мл на 1 м2 поверхні. Протягом 2 днів не допускають контакту тварини з обробленими предметами, а перед наступним використанням їх миють (стирають) з миючим засобом.
При передозуванні у тварини може спостерігатися надмірне слиновиділення, м'язове тремтіння, блювота. В цьому випадку препарат ретельно змивають водою і тварині призначають засоби симптоматичної терапії.
Особливостей дії препарату при його першому застосуванні і скасування не виявлено. У рідкісних випадках при першому застосуванні препарату у тварини спостерігається занепокоєння або пригнічення, швидко проходить гіперсалівація.
Слід уникати порушень схеми застосування препарату, так як це може призвести до зниження ефективності. У разі пропуску чергової обробки її проводять в тій же дозі по тій же схемі.
При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до компонентів препарату і появі ускладнень (надмірне слиновиділення, сльозотеча, блювання, діарея) обробки припиняють, препарат змивають водою з миючим засобом і при необхідності проводять десенсибілізуючу терапію.
РольфКлуб 3D спрей для собак не слід застосовувати одночасно з іншими інсектоакарицидними препаратами для обробки тварин.
Препарат не призначений для застосування продуктивним тваринам.
Зберігають лікарський препарат в закритій упаковці виробника, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів і кормів, на відстані не менше 1 м від нагрівальних приладів, при температурі від 0 ° С до 30 ° С.
Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дня виробництва. Забороняється застосування препарату після закінчення терміну придатності.
Препарат слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Упаковка: 200 мл
Виробник: ЗАТ «НВФ« Екопром », Росія.