Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Stronghold (Стронгхолд) Краплі від бліх, кліщів та глистів для собак 5.1-10 кг - 1 піпетка 60 мг(0.5 мл)

  • Stronghold (Стронгхолд) Краплі від бліх, кліщів та глистів для собак 5.1-10 кг - 1 піпетка 60 мг(0.5 мл)
  • Stronghold (Стронгхолд) Краплі від бліх, кліщів та глистів для собак 5.1-10 кг - 1 піпетка 60 мг(0.5 мл)
Stronghold (Стронгхолд) Краплі від бліх, кліщів та глистів для собак 5.1-10 кг - 1 піпетка 60 мг(0.5 мл)
223 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Stronghold
Кількість:

"Stronghold" (діюча речовина селамектін) - єдиний протиблошині препарат, активний відносно дорослих бліх і їх незрілих форм, присутніх в навколишньому середовищі до початку застосування препарату. Він також ефективний проти ряду інших паразитів: кліщ саркоптес, отодектоз - вушний кліщ, дорослі особини аскарид, дорослі особини токсокар і анкілостом, профілактика дирофіляріозу (серцеві глисти)
Зручна лікарська форма препарату - спот-он - забезпечує просте і легке нанесення препарату на шкіру тварини уздовж хребта від потилиці до початку хвоста (капати необхідно рівномірно від холки до кореня хвоста на шкіру)
Препарат "Stronghold" (для Європи) і "Revolution" (для США) на основі селамектіна вбиває дорослих бліх і зупиняє інкубацію яєць цих комах, виводить вушних і коростявих кліщів, знищує дирофілярій, що вражають серце, виганяє круглих черв'яків (аскариди і токсокар) і анкілостом.
Одна краплі захистять ваших вихованців від зовнішніх і внутрішніх паразитів (бліх, вушних і коростявих кліщів, круглих гельмінтів).
Препарат швидко висихає, вологостійкмй і не має неприємного запаху, так що Ви можете обіймати і грати з Вашим котом або собакою відразу після висихання. Ефективність препарату зберігається, навіть якщо Ви викупали собаку через дві години після застосування.
Безпечний для цуценят і кошенят починаючи з 6 тижневого віку, навіть в разі 10 кратної передозування. Випробуваний на 167 породах собак і 18 породи кішок, включаючи івермектин чутливих коллі і з помісі.
Стронгхолд вже в першу добу позбавляє тварину від бліх і протягом одного місяця захищає від повторного зараження. Селамектін (це активна речовина "Стронгхолд") знищує зрілих бліх і яйця, запобігаючи появі нового покоління паразитів.
Перший ендектоцид, спеціально розроблений для собак і кішок. Діюча речовина Стронгхолд - селамектин. Цей новий напівсинтетичний авермектини був відібраний з більш ніж 700 молекул і спеціально розроблений для застосування на собаках і кішках. Призначений для боротьби з екто- і ендопаразитами у собак і кішок, безпечний для тварин усіх порід і породних помісей (включаючи колі-тип, бобтейлов і боксерів).
Найбезпечніший спосіб знищення паразитів - Селамектин взаємодіє з рецепторами хлорних каналів, що викликає припинення нормальної передачі імпульсів в нервово-м'язових синапсах у паразитів. Це призводить до порушення електричної активності нервових клітин у гельмінтів і м'язових клітин членистоногих, в результаті чого відбувається параліч і загибель паразитів. У ссавців аналогічні рецептори хлорних каналів знаходяться тільки в ЦНС, і завдяки високій виборчій проникності гематоенцефалічного бар'єру, вони недоступні для великих молекул селамектина, на відміну від аналогічних рецепторів нематод і членистоногих. Дана особливість селамектина обумовлює високий ступінь безпеки для ссавців.
Стронгхолд швидко абсорбується з місця нанесення та розподіляється з потоком крові. Селамектін всмоктується з місця нанесення та його концентрація в плазмі крові досягає максимуму у кішок через 1 день і у собак через 3 дні після обробки. Собак і котів можна купати вже через 2 години після нанесення препарату, при цьому його ефективність не знижується.
Селамектин з кровотоком потрапляє в усі органи і тканини, при цьому терапевтична концентрація препарату в плазмі крові собак і кішок зберігається протягом 30 днів після нанесення в разової дозі 6 мг / кг.
Тривала циркуляція і повільне виділення з організму забезпечує тривалий період напіввиведення - 8 днів для кішок і 11 днів для собак.
Селамектин в великих кількостях накопичується в сальних залозах і виділяється з їх секретом тривалий час, що забезпечує тривалу дію препарату проти бліх, вушних кліщів і коростявих кліщів. Терапевтична концентрація препарату проти ектопаразитів зберігається протягом 30 днів.
Висока ефективність щодо екто- і ендопаразитів.
Чудовий профіль безпеки.
Для тварин
Безпечний для цуценят і кошенят починаючи з 6-тижневого віку, навіть в разі 10-кратної передозування.
Випробуваний на 167 породах собак і 18 породи кішок, включаючи івермектин-чутливих коллі і їх помісі.
Протягом 6 років клінічних випробувань в усьому світі було застосовано понад 12000 доз препарату.
Препарат безпечний навіть в тому випадку, якщо помилково замість нанесення на шкіру препарат ввели орально.

Тільки одна крапля захищає людей від небезпечних зоонозів.
вушна короста
Стронгхолд високоефективний для терапії вушної корости, спричиненої Otodectes cynotis, навіть після одноразового застосування. Ефективність препарату була підтверджена в численних дослідженнях, які проводилися як в контрольованих умовах дослідних лабораторій, так і в умовах звичайної клініки. Через 30 днів після призначення Стронгхолд ні в однієї з оброблених кішок не було виявлено живих кліщів, що підтверджує 100% ефективність препарату в лабораторних умовах. У собак рекомендується призначати препарат повторно, через місяць після першого застосування.
Саркоптоз у собак

Стронгхолд ефективний для придушення саркоптоза у собак, що викликається коростяними кльошами (Sarcoptes scabiei), при цьому його рекомендується призначати двічі з 30-ти денним інтервалом між обробками. В експериментах, проведених як в умовах клініки, так і в строго контрольованих лабораторних умовах, при терапії спонтанного зараження терапевтичну дію Стронгхолд порівнювався зі звичайними методами лікування. Через місяць після нанесення першої дози препарату при дослідженні зіскрібків шкіри ефективність препарату склала 93,5% (у одного собаки був знайдений 1 кльош), через 30 днів після нанесення другої дози ефективність препарату склала 100%.
дирофіляріоз
У регіонах з теплим кліматом дирофіляріоз, що викликається Dirofilaria immitis, є дуже серйозним паразитарним захворюванням собак і кішок. При застосуванні Стронгхолд один раз на місяць протягом сезону літа комарів-переносників препарат повністю попереджає зараження собак і кішок, вбиваючи мікрофілярій і попереджаючи їх перетворення у дорослих нематод. Оскільки препарат не вбиває дорослих дірофілярій, його застосування абсолютно безпечно у інвазованих тварин. Для того, щоб убезпечити тварин, яких ввозять в регіони, де поширений дирофіляріоз, їм рекомендується за місяць до передбачуваної дати ввезення призначити Стронгхолд. Одна доза Стронгхолд вбиває не тільки дорослих нематод, а й володіє овіцідной активністю
Toxocara canis
Стронгхолд ефективний проти дорослих Toxocara canis навіть після його одноразового застосування. Цуценятам препарат можна призначати починаючи з 6-тижневого віку. 
Toxocara cati
Стронгхолд ефективний при токсокарозі кішок (Toxocara cati) навіть після однократного призначення. Кошенятам можна призначати Стронгхолд починаючи з 6-тижневого віку. Препарат можна також призначати вагітним і лактуючим самкам.
Ефективність Стронгхолд щодо дорослих Т. cati становить 100%. Для запобігання повторного зараження тварин можна рекомендувати щомісячне призначення препарату.
Ancylostoma tubaeforme
Ефективність Стронгхолд при анкілостомозі кішок становить понад 98%. Ці результати підтверджені польовими випробуваннями препарату, які проводили ветеринарні фахівці по всій Європі. Стронгхолд ефективний при терапії анкілостомозу у кішок і значно знижує виділення яєць паразита в навколишнє середовище.
Найзручніший в застосуванні протипаразитарний препарат

Зручна лікарська форма препарату - спот-он - забезпечує просте і легке нанесення препарату на шкіру тварини уздовж хребта від потилиці до початку хвоста (капати потрібно рівномірно від холки до кореня хвоста).
До складу розчинників і формотворчих не входить масло, в зв'язку з чим після нанесення препарату шкіра і шерсть тварини швидко висихають, що дозволяє власнику торкатися до тварини і грати з ним вже через півгодини після нанесення препарату.