Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Ceva Vectra 3D Вектра Краплі для собак 1,5-4 кг 1 шт

  • Ceva Vectra 3D Вектра Краплі для собак 1,5-4 кг 1 шт
  • Ceva Vectra 3D Вектра Краплі для собак 1,5-4 кг 1 шт
Ceva Vectra 3D Вектра Краплі для собак 1,5-4 кг 1 шт
164 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Vectra 3D
Краплі для собак від ектопаразитів
Кількість:

Склад лікарського засобу
Інсектоакарицидні краплі для лікування і профілактики захворювань, викликаних ектопаразитами (кліщі, блохи, комарі) у собак, що містить в якості діючих речовин дінотефуран, перметрин, піріпроксіфен. Випускають в унікальних піпетках з подовженим і заокругленим аплікатором по 0,8 мл, які упаковують в картонні коробки по 3 штуки.
Фармакологічні властивості
Вектра 3D відноситься до групи інсектоакарицидних препаратів для зовнішнього застосування. Перметрин, що входить до складу Вектра 3D, є синтетичним піретроїдом, механізм дії якого полягає в блокуванні проведення нервового імпульсу у паразита за рахунок зміни проникності мембран для іонів натрію, що призводить до необоротного паралічу і загибелі членистоногих паразитів.
Дінотефурон - похідна гуанідина, відноситься до нейротоксичного класу неонікотиноїдів, впливає на постсинаптичні ацетилхолінові рецептори нервової системи, викликаючи загибель комах. Особливо дінотефуран активний проти видів напівжорсткокрилих комах.
Піріпроксіфен - аналог ювенільного гормону, що регулює ріст і розвиток комах, в т.ч. бліх. Механізм його дії полягає в порушенні нормального циклу метаморфоза комахи яйце - личинка - лялечка - доросла особина.
Після нашкірному нанесення препарату, активні компоненти накопичуються в епідермісі, волосяних цибулинах і сальних залозах тіла тварини і надають тривалий контактну інсектоакарицидну дію, попереджають укуси комах, які є переносниками кровопаразитарних захворювань.
Вектра 3D за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76). При попаданні в очі викликає помірне подразнення.
ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
Вектра 3D застосовують собакам для боротьби з ектопаразитами тварин: блохами, вошами, волосоїдів, комарами, москітами, іксодових кліщів. Лікування алергічного дерматиту викликаного укусами бліх доцільно починати з застосування Вектра 3D.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ
Порядок застосування: Витягти піпетку. Тримаючи піпетку вертикально, розташувати великий і вказівний пальці однієї руки під великим диском аплікатора, іншою рукою взяти наконечник аплікатора над маленьким диском і з зусиллям натиснути вниз до упору в великий диск, проткнув мембрану, запечатують піпетку.
Розставивши шерсть тварини, нанести препарат на суху неушкоджену шкіру в 1-2 точки вздовж хребта, щоб тварина не могла злизати препарат.
Повторні обробки рекомендується проводити регулярно протягом року, але не частіше, ніж один раз в 30 днів.
З метою запобігання повторної інвазії блохами тварині замінюють підстилку або обробляють її інсектицидною засобом відповідно до інструкції по застосуванню.
При передозуванні препарату можливі порушення центральної нервової системи (пригнічення, тремор, атаксія). Рекомендується негайно змити препарат милом, обполоснути шерсть тварини великою кількістю проточної води, призначити симптоматичне лікування.
Препарат не слід наносити на вологу або пошкоджену шкіру і застосовувати одночасно з іншими інсектоакарицидними лікарськими препаратами.
Не слід мити тварину протягом 48 годин після обробки.
Препарат не призначений для продуктивних тварин.
ПОБІЧНА ДІЯ
При правильному використанні і дозуванні побічні явища, як правило, не спостерігаються. У деяких випадках можливе посилення салівації і незначне почервоніння шкіри на місці нанесення препарату, зазначені симптоми проходять мимовільно протягом декількох годин і не потребують лікування.
Протипоказання
Протипоказанням до застосування Вектра 3D є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату. У разі прояву алергічних реакцій у чутливого до компонентів препарату тварини, препарат слід ретельно змити милом і обполоснути шерсть великою кількістю проточної води, а при необхідності призначити антигістамінні засоби і провести симптоматичне лікування.
Застосування препарату цуценятам у віці до 7 тижнів, собакам масою менше 1,5 кг, ослабленим і старим тваринам, а також вагітним і годуючим сукам допускається тільки після консультації з ветеринарним лікарем.
ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ
Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні і при його скасування не встановлено. Препарат призначений для одноразового застосування.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
Зберігають препарат в непошкодженій упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від продуктів харчування і кормів, при температурі від 0 ° С до + 25 ° С.

Виробник: Франція

Фільтри
Упаковка 1 піпетка