Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Зоо Хелс АкароКілл Краплі від бліх та кліщів для собак 10-20 кг 2 мл

  • Зоо Хелс АкароКілл Краплі від бліх та кліщів для собак 10-20 кг 2 мл
  • Зоо Хелс АкароКілл Краплі від бліх та кліщів для собак 10-20 кг 2 мл
Зоо Хелс АкароКілл Краплі від бліх та кліщів для собак 10-20 кг 2 мл
54 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Зоо Хелс
Кількість:

Склад
1 мл препарату містить діючі речовини: фіпроніл - 70 мг, цифлутрин - 3 мг, піріпроксіфен - 20 мг.
Допоміжні речовини: етилацетат, поліетиленгліколь-400.
Фармакологічні властивості
АкароКІЛЛ відноситься до комбінованих інсектоакарицидних лікарських препаратів.
ATC vet QP53, ектопаразитоциди, інсектициди й репеленти (QP53AX65, фіпроніл, комбінації).
Препарат має виражену активність щодо преімагінальних і імагінальних фаз розвитку бліх (Stenocephalides canis, Ctenocephalides felis), вошей (Linognatus setotus), волосоїдів (Trichodectes canis), саркоптоідних (Sarcoptes canis, Sarcoptes vulpis, Notoedres cati, Otodectes cynotis, Psoroptes cuniculi) і іксодових (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor reticulatus, Ixodes scapularis, Dermacentor variabilis) кліщів, a також репеллентним дією проти двокрилих комах, в тому числі кровосисних мух (Stomoxys calcitrans), гедзів (Tabanidae), комарів (Culicidae) і мошок (Simuliidae ).
Фіпроніл відноситься до групи фенілпірозолів, механізм дії якого полягає в блокуванні ГАМК-залежних рецепторів членистоногих і порушення нервово-м'язової передачі, що призводить до їх паралічу та загибелі.
Піріпроксіфен - аналог природних ювенільних гормонів, порушуючи процеси синтезу хітину і линьки личинок, перешкоджає розвитку повноцінних лялечок і викликає загибель комах на преімагінальних фазах розвитку, що призводить до припинення поповнення популяції на стадії яйця і личинки, запобігає появі статевозрілих комах на тварин і в місцях їх змісту.
Цифлутрин відноситься до групи синтетичних піретроїдів, володіє контактним інсектоакарицидної дією, блокуючи передачу нервових імпульсів і викликаючи параліч і загибель членистоногих, а також тривалим репеллентним дію відносно комарів, мошок, гедзів і мух.
Після нанесення препарату на шкіру тварині його активні компоненти, практично не всмоктуючись в системний кровотік, накопичуються в епідермісі, волосяних цибулинах і сальних залозах, надаючи тривалий контактна інсектоакарицидної і репеллентное дію. Тривалість захисної дії препарату проти бліх, вошей і волосоїдів становить 6-8 тижнів, проти іксодових кліщів і двокрилих комах - 3-4 тижні.
АкароКІЛЛ за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надає шкірно-подразнюючої, резорбтивними-токсичного і сенсибілізуючої дії. При попаданні в очі викликає слабке подразнення. Препарат токсичний для бджіл, а також риб і інших гідробіонтів.
Застосування
АкароКІЛЛ застосовують собакам з 10-тижневого віку для лікування ентомози, що викликаються блохами, вошами і волосоїдами; акарозами, що викликаються саркоптоїдними і іксодовими кліщами, а також з метою захисту тварин від нападу кровосисних двокрилих комах.
Дозування
АкароКІЛЛ наносять тваринам крапельно на суху неушкоджену шкіру в місця, недоступні для злизування (область спини між лопатками або область шиї біля основи черепа), в дозах, зазначених в таблиці:

Вид і маса тваринного        Доза препарату, мл на тварину
коти                                                                0,7 мл
Собаки і цуценята від 2 до 10 кг             1 мл
Собаки і цуценята від 10 до 20 кг           2 мл
Собаки і цуценята від 20 до 40 кг           4 мл
Собаки масою понад 40 кг                      5,5 мл

Перед використанням на тубі-піпетці відкручують захисний ковпачок і відрізають носик. Розправивши шерсть на тілі тварини, наносять препарат на шкіру в одній або декількох точках, недоступних для злизування (між лопатками на холку і уздовж спини). Тривалість захисної дії складає від кліщів - 1 місяць; від комах у собак - 3 місяці і у котів - 2 місяці. Повторну процедуру слід проводити не частіше ніж один раз на місяць. З метою запобігання повторної інвазії підстилку для тварини слід замінити або обробити дозволеним до використання інсекто-акарицидним засобом згідно з інструкцією. Не слід наносити препарат на вологу і / або пошкоджену шкіру, а також купати і мити тварину протягом 48 годин після обробки.
Дія лікарського препарату проявляється через 12-24 годин, в зв'язку з цим, обробки слід проводити не пізніше, ніж за 24 години до передбачуваного вигулу тварин в місцях можливого знаходження ектопаразитів (парки, сквери, ліс).
Для знищення іксодових кліщів на тілі тварини лікарський препарат в кількості 1-2 крапель наносять на кліща і місце його прикріплення до шкіри. Якщо протягом 20-30 хвилин кліщ мимоволі не відпадає, його акуратно витягують з тіла і знищують.
Повторні обробки для попередження нападу комах і іксодових кліщів, а також профілактики кровопаразитарнимих хвороб (бабезіоз, ерліхіоз, бореліоз) проводять за показаннями протягом усього сезону активності паразитів, але не частіше 1 разу на місяць.
Для лікування отодектоза (вушної корости) препарат застосовують одноразово в кожне вухо по 2-3 краплі (краплі обов'язково вводять в обидва вуха). Для рівномірного розподілу препарату вушну раковину складають навпіл і злегка масажують біля основи. Залишок препарату з використовуваної піпетки (в розрахунку на масу тварини), наносять на шкіру між лопаток. При ускладненні отодектоза отитом призначають протимікробні і протизапальні засоби. У процесі лікування рекомендується очищати слуховий прохід від ексудату і струпів, а в разі ускладнення отитом, призначати протимікробні і протизапальні засоби. При необхідності через 10-12 днів курс лікування повторюють під контролем мікроскопії зіскрібків.
При псороптозі, саркоптозі і нотоедрозі препарат застосовують 2-3-кратно з інтервалом 10-12 днів до клінічного одужання тварини, підтверджене двома негативними результатами мікроскопічних досліджень зіскрібків з уражених ділянок шкіри. При саркоптоїдозах, ускладнених інфекцією бактеріальної або грибкової етіології, рекомендується застосування імуномодулюючих, антибактеріальних або протигрибкових засобів.
Протипоказання
Індивідуальна непереносимість компонентів препарату (в тому числі в анамнезі). Не підлягають обробці вагітні, самки, які годують; ослаблені, виснажені, хворі на інфекційні хвороби і видужуючі тварини, цуценята і кошенята молодше 10-тижневого віку. Не допускається аурікулярне застосування препарату (при вушної корості) при прориві барабанної перетинки. Не слід наносити препарат на вологі, пошкоджені ділянки шкіри.
Передозування
У тварини може спостерігатися гіперсалівація, м'язове тремтіння, блювота. В цьому випадку препарат змивають водою з миючим засобом і застосовують загальні заходи, спрямовані на його виведення з організму.
застереження
При першому застосуванні препарату в окремих випадках у тварини спостерігається занепокоєння або пригнічення, швидко проходить гіперсалівація.
Слід уникати порушень схеми застосування препарату, так як це може привести до зниження його ефективності. У разі пропуску чергової обробки її слід провести якомога швидше в тій же дозі.З цим товаром купують