Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Зоо Хелс АкароКілл Краплі від бліх та кліщів для собак більше 40 кг 5,5 мл

  • Зоо Хелс АкароКілл Краплі від бліх та кліщів для собак більше 40  кг 5,5 мл
  • Зоо Хелс АкароКілл Краплі від бліх та кліщів для собак більше 40  кг 5,5 мл
Зоо Хелс АкароКілл Краплі від бліх та кліщів для собак більше 40 кг 5,5 мл
74 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Зоо Хелс
Кількість:

Склад
1 мл препарату містить діючі речовини: фіпроніл - 70 мг, цифлутрин - 3 мг, піріпроксіфен - 20 мг.
Допоміжні речовини: етилацетат, поліетиленгліколь-400.
Фармакологічні властивості
АкароКІЛЛ відноситься до комбінованих інсектоакарицидних лікарських препаратів.
ATC vet QP53, ектопаразитоциди, інсектициди й репеленти (QP53AX65, фіпроніл, комбінації).
Препарат має виражену активність щодо преімагінальних і імагінальних фаз розвитку бліх (Stenocephalides canis, Ctenocephalides felis), вошей (Linognatus setotus), волосоїдів (Trichodectes canis), саркоптоідних (Sarcoptes canis, Sarcoptes vulpis, Notoedres cati, Otodectes cynotis, Psoroptes cuniculi) і іксодових (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor reticulatus, Ixodes scapularis, Dermacentor variabilis) кліщів, a також репеллентним дією проти двокрилих комах, в тому числі кровосисних мух (Stomoxys calcitrans), гедзів (Tabanidae), комарів (Culicidae) і мошок (Simuliidae ).
Фіпроніл відноситься до групи фенілпірозолів, механізм дії якого полягає в блокуванні ГАМК-залежних рецепторів членистоногих і порушення нервово-м'язової передачі, що призводить до їх паралічу та загибелі.
Піріпроксіфен - аналог природних ювенільних гормонів, порушуючи процеси синтезу хітину і линьки личинок, перешкоджає розвитку повноцінних лялечок і викликає загибель комах на преімагінальних фазах розвитку, що призводить до припинення поповнення популяції на стадії яйця і личинки, запобігає появі статевозрілих комах на тварин і в місцях їх змісту.
Цифлутрин відноситься до групи синтетичних піретроїдів, володіє контактним інсектоакарицидної дією, блокуючи передачу нервових імпульсів і викликаючи параліч і загибель членистоногих, а також тривалим репеллентним дію відносно комарів, мошок, гедзів і мух.
Після нанесення препарату на шкіру тварині його активні компоненти, практично не всмоктуючись в системний кровотік, накопичуються в епідермісі, волосяних цибулинах і сальних залозах, надаючи тривалий контактна інсектоакарицидної і репеллентное дію. Тривалість захисної дії препарату проти бліх, вошей і волосоїдів становить 6-8 тижнів, проти іксодових кліщів і двокрилих комах - 3-4 тижні.
АкароКІЛЛ за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надає шкірно-подразнюючої, резорбтивними-токсичного і сенсибілізуючої дії. При попаданні в очі викликає слабке подразнення. Препарат токсичний для бджіл, а також риб і інших гідробіонтів.
Застосування
АкароКІЛЛ застосовують собакам з 10-тижневого віку для лікування ентомози, що викликаються блохами, вошами і волосоїдами; акарозами, що викликаються саркоптоїдними і іксодовими кліщами, а також з метою захисту тварин від нападу кровосисних двокрилих комах.
Дозування
АкароКІЛЛ наносять тваринам крапельно на суху неушкоджену шкіру в місця, недоступні для злизування (область спини між лопатками або область шиї біля основи черепа), в дозах, зазначених в таблиці:

Вид і маса тваринного        Доза препарату, мл на тварину
коти                                                                0,7 мл
Собаки і цуценята від 2 до 10 кг             1 мл
Собаки і цуценята від 10 до 20 кг           2 мл
Собаки і цуценята від 20 до 40 кг           4 мл
Собаки масою понад 40 кг                      5,5 мл

Перед використанням на тубі-піпетці відкручують захисний ковпачок і відрізають носик. Розправивши шерсть на тілі тварини, наносять препарат на шкіру в одній або декількох точках, недоступних для злизування (між лопатками на холку і уздовж спини). Тривалість захисної дії складає від кліщів - 1 місяць; від комах у собак - 3 місяці і у котів - 2 місяці. Повторну процедуру слід проводити не частіше ніж один раз на місяць. З метою запобігання повторної інвазії підстилку для тварини слід замінити або обробити дозволеним до використання інсекто-акарицидним засобом згідно з інструкцією. Не слід наносити препарат на вологу і / або пошкоджену шкіру, а також купати і мити тварину протягом 48 годин після обробки.
Дія лікарського препарату проявляється через 12-24 годин, в зв'язку з цим, обробки слід проводити не пізніше, ніж за 24 години до передбачуваного вигулу тварин в місцях можливого знаходження ектопаразитів (парки, сквери, ліс).
Для знищення іксодових кліщів на тілі тварини лікарський препарат в кількості 1-2 крапель наносять на кліща і місце його прикріплення до шкіри. Якщо протягом 20-30 хвилин кліщ мимоволі не відпадає, його акуратно витягують з тіла і знищують.
Повторні обробки для попередження нападу комах і іксодових кліщів, а також профілактики кровопаразитарнимих хвороб (бабезіоз, ерліхіоз, бореліоз) проводять за показаннями протягом усього сезону активності паразитів, але не частіше 1 разу на місяць.
Для лікування отодектоза (вушної корости) препарат застосовують одноразово в кожне вухо по 2-3 краплі (краплі обов'язково вводять в обидва вуха). Для рівномірного розподілу препарату вушну раковину складають навпіл і злегка масажують біля основи. Залишок препарату з використовуваної піпетки (в розрахунку на масу тварини), наносять на шкіру між лопаток. При ускладненні отодектоза отитом призначають протимікробні і протизапальні засоби. У процесі лікування рекомендується очищати слуховий прохід від ексудату і струпів, а в разі ускладнення отитом, призначати протимікробні і протизапальні засоби. При необхідності через 10-12 днів курс лікування повторюють під контролем мікроскопії зіскрібків.
При псороптозі, саркоптозі і нотоедрозі препарат застосовують 2-3-кратно з інтервалом 10-12 днів до клінічного одужання тварини, підтверджене двома негативними результатами мікроскопічних досліджень зіскрібків з уражених ділянок шкіри. При саркоптоїдозах, ускладнених інфекцією бактеріальної або грибкової етіології, рекомендується застосування імуномодулюючих, антибактеріальних або протигрибкових засобів.
Протипоказання
Індивідуальна непереносимість компонентів препарату (в тому числі в анамнезі). Не підлягають обробці вагітні, самки, які годують; ослаблені, виснажені, хворі на інфекційні хвороби і видужуючі тварини, цуценята і кошенята молодше 10-тижневого віку. Не допускається аурікулярне застосування препарату (при вушної корості) при прориві барабанної перетинки. Не слід наносити препарат на вологі, пошкоджені ділянки шкіри.
Передозування
У тварини може спостерігатися гіперсалівація, м'язове тремтіння, блювота. В цьому випадку препарат змивають водою з миючим засобом і застосовують загальні заходи, спрямовані на його виведення з організму.
застереження
При першому застосуванні препарату в окремих випадках у тварини спостерігається занепокоєння або пригнічення, швидко проходить гіперсалівація.
Слід уникати порушень схеми застосування препарату, так як це може привести до зниження його ефективності. У разі пропуску чергової обробки її слід провести якомога швидше в тій же дозі.