Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Препарати від глистів для собак

Фільтр товарів
відмінити все
Virbac Мілпро 2,5 мг/25 мг від глистів для цуценят 1-5 кг 1 таблетка
Швидкий перегляд
Virbac Мілпро 12,5 мг/125 мг від глистів для собак 5-25 кг 1 таблетка
Швидкий перегляд
KRKA Selafort Селафорт краплі для собак 5,1-10 кг (60 мг/0,5 мл) 1 шт
Швидкий перегляд
KRKA Selafort Селафорт краплі для собак 2.6-5 кг (30 мг/0,25 мл) 1 шт
Швидкий перегляд
KRKA Selafort Селафорт краплі для собак 10-20 кг (120 мг/1 мл) 1 шт
Швидкий перегляд
Показати ще 12 товарів

Препарати від глистів для собак та цуциків в інтернет-магазині JustZoo 

Кожен дбайливий господар знає, де, при потребі, можна купити антигельмінтні препарати для собак, і які ветеринарні аптеки пропонують якісні ліки та препарати для собак. На сьогоднішній день асортимент значний. 

Глистна інвазія у домашніх тварин — це достатньо небезпечне захворювання, яке може знизити імунітет, негативно впливати на органи та системи та несе небезпеку і для членів родини (людей). Багато початкових власників не знають, що зараження глистами можливе ще у цуценят від матері, навіть коли воно ще не народилось. Тому ми зобов'язані провести антигельмінтну обробку в віці, яка дозволяє це робити відповідно до інструкції. 

Слід відзначити, що не всі антигельмінтики вбивають повністю паразитів. Справа в тому, що таблетки від глистів для собак діють лише на дорослі форми паразита, які перед загибеллю встигають відкласти яйця. Через декілька тижнів вони знову виростають і повноцінно паразитують в організмі. Тому необхідно проводити повторну обробку через 10-14 днів. 

Ми представляємо вам асортимент брендів від ендопаразитів, у вигляді:

  • крапель;

  • таблеток;

  • суспензій;

  • паст;

  • гелів тощо.

Не ризикуйте здоров'ям вашого улюбленця та своїм, а робіть вчасно та якісно дегельмінтизацію. 


Чому і коли потрібно використовувати засоби для боротьби із глистами? 

Глисти — це паразити, які проникають в живий організм, в нашому випадку в організм собаки, харчуються поживними речовинами та тканинами тварини. В інфікованих собаках найчастіше зустрічаються глисти в кишечнику, печінці, шлунку, легенях, а також в мозку. Вони отруюють організм тварини продуктами своєї життєдіяльності, закупорюють кровоносні судини, руйнують тканини. Вони також понижують імунну систему собаки, виникає гіповітаміноз та порушення обмінних процесів. На жаль на початкових етапах глисти не викликають розвиток певних клінічних ознак і господар не спостерігає будь-яких змін, проте видимі клінічні ознаки проявляються у собак при сильній інвазії.

Глисти в організмі собаки відкладають яйця, які в подальшому потрапляють у навколишнє середовище (воду, ґрунт, рослини). Цуценята переважно уражаються ще в лоні матері до їх народження. 

При несвоєчасному лікуванні у собаки може розвинутися пневмонія, гепатит, перитоніт, серцева та легенева недостатність, васкуліт тощо. Область, яка уражається залежить від того, яке місце обрав паразит.

Тому перед тим як Ви плануєте отримати потомство необхідно провести якісну дегельмінтизацію майбутньої мами, щоб уникнути зараження малечі. Профілактично радять проводити дегельмінтизацію раз на 3 місяці.

Тому важливим етапом боротьби з глистами є профілактика якісними антигельмінтними препаратами.

Цуценят рекомендується проглистовувати з місячного віку (відповідно інструкції) якісним препаратом з повтором через 10 днів.


Як давати вихованцеві ліки від глистів? 

Існує біля 80 видів глистів у собак. В основному їх поділяють на три основні групи: цестоди, нематоди, трематоди.

Існує асортимент антигельмінтних препаратів для собак: таблетки, суспензії, краплі.

Для давання таблетки існують певні правила:

  1. Обережно натисніть на щілину між зубами, щоб собака відкрила щелепу.

  2. Швидко та акуратно покладіть таблетку на корінь язика.

  3. Підніміть голову собаки догори, та погладьте горло, викликаючи ковтальний рефлекс.

  4. Обов'язково похваліть улюбленця після проведеної процедури.

Засіб у формі суспензії дають зранку з незначною кількістю корму або дають примусово на корінь язика за допомогою шприца-дозатора. 

При задаванні крапель на холку рекомендується не мити собаку три дні до та три дні після обробки. Переважно такі препарати від глистів для собак ідуть разом із діючими речовинами від бліх та кліщів.

Перед тим як обрати препарат, рекомендовано проконсультуватися з ветеринарним лікарем. Адже обрати засіб потрібно відповідно віку, ваги, фізіологічних ознак та місця перебування улюбленця.


Широкий асортимент засобів від глистів для собак за доступною ціною 

В інтернет магазині JustZoo Ви можете брати якісний антигельмінтний препарат для собак високої якості, зручної форми задавання та за низькою ціною. Залежно від типу засобів ми пропонуємо:

Найпопулярнішими засобами від глистів є Дронтал, Мілпразон, Прококс, Каніквантель, Дехінел, Advocte.

Мілпразон — комплексний засіб, який ефективно діє не лише від більшості спектру глистів, а й від серцевих глистів, які викликають захворювання дирофіляріоз.

Прококс — найбільш популярний засіб від глистів для цуценят у форм суспензії серед заводчиків. Оскільки даний засіб найефективніше бореться з найпростішими, які викликають важкі дисбактеріози у цуценят.

Дронтал — ефективний засіб від глистів для собак від фірми Байєр. Є асортимент ваговки таблетки: на 10 кг та на 35 кг маси собаки. Даний препарат має привабливий смак та запах м'яса, тому легко поїдається улюбленцем.

НескГард Спектра — це сучасний засіб, який бореться та профілактує ураження бліх та кліщів, а також ефективний від глистів для собак. Даний препарат містить мільбеміцин оксим, який ефективний від серцевих глистів дирофілярій. 

Краплі Stronghold та Advocate досить відомі на сьогодні у профілактиці та лікуванні ураження бліх, глистів та кліщів. Зручність полягає в тому, що вони застосовуються зовнішньо на шкіру тварини, не викликаючи дискомфорту в улюбленця. 

Застосовуючи ефективний засіб від глистів з правильною періодичністю, Ви захищаєте не лигше свого улюбленця від важких захворювань, а й себе та свою сім'ю.

Якщо ви виже подбали про захист свого улюбленця від глистів, не забудьте про таблетки від бліх та кліщів для собак.


Купити ефективні засоби від глистів для собак та цуциків у Львові та Україні 

Купити та отримати якісну консультацію щодо засобів від глистів для собак та цуценят за доступними цінами можна в нашому інтернет-магазині JustZoo з доставкою по всій Україні: Львів, Київ, Харків, Одеса, Дніпро Луцьк, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

Оформити замовлення на протиглисні препарати для собак ви можете у нас на сайті за допомогою кошика або в телефонному режимі.