Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

Api-San Призіцид суспензія Плюс для цуценят дрібних порід 6 мл

  • Api-San Призіцид суспензія Плюс для цуценят дрібних порід 6 мл
  • Api-San Призіцид суспензія Плюс для цуценят дрібних порід 6 мл
Api-San Призіцид суспензія Плюс для цуценят дрібних порід 6 мл
44 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Api-San

Суспензія від глистів для цуценят дрібних порід

Кількість:

Складові: Пірантелу памоат - 15 мг / мл, фебантел - 15 мг / мл, празиквантель - 1,5 мг / мл, допоміжні речовини до 1 мл

Фармакологічні властивості

Празіцід-суспензія солодка відноситься до комбінованих антігельмінтним препаратів.

Лікарський препарат має широкий спектр антигельмінтної дії на всі фази розвитку круглих та стрічкових гельмінтів, що паразитують у собак і котів, в тому числі, Тохосаra саnis, Тохосаra mistax, Toxascaris leonina, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, Ancylostoma caninum, Echinococcus granulosus, Alveococus multilocularis, Mesocestoides lineatus, Dipylidium caninum, Diphyllobotrium latum, multiceps multiceps.

Механізм дії празиквантелю і пірантелу, що входять до складу лікарського препарату, заснований інгібуванням фумаратредуктази, стійкої деполяризації м'язових клітин гельмінта, порушення енергетичного обміну, що викликає параліч і загибель гельмінтів і сприяє їх виведенню з шлунково-кишкового тракту.

При пероральному введенні лікарського препарату празиквантель швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові через 1-3 години, і розподіляється в органах і тканинах тварини; виводиться з організму в основному з сечею (до 80%) протягом 24 годин. Пірантел памоат погано всмоктується, що забезпечує його пролонговану дію на гельмінтів в кишечнику; виводиться з організму в основному в незміненому вигляді з калом (93%).

Празіцід-суспензія солодка за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надає ембріотоксичної, тератогенної і сенсибілізуючої дії. Добре переносяться собаками і кішками різних порід і віку.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Празіцід-cуспензію солодку призначають дорослим кішкам і собакам, кошенятам і цуценятам з 3-тижневого віку з профілактичною і лікувальною метою при нематодозах (токсокароз, токсаскарідоз, унцінаріоз, трихоцефальоз, анкілостомоз), цестодозах (теніїдоз, дипилидиоз, ехінококоз, дифиллоботриоз, мезоцестоідоз) і змішаних нематод-цестодозних інвазіях.

Протипоказання

Протипоказанням до застосування препарату є індивідуальна непереносимість компонентів препарату (в тому числі в анамнезі). Празіцід-суспензію солодку не слід застосовувати самкам в першій половині вагітності, цуценятам і кошенятам молодше 3-тижневого віку, виснаженим, хворим на інфекційні хвороби і видужують тваринам.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ

Празіцід-суспензію солодку застосовують тваринам індивідуально, ОДНОКРАТНО з лікувальною і профілактичною метою, в ранкове годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово за допомогою шприца-дозатора з розрахунку:


Умови та термін зберігання

При значному передозуванні у тварини може спостерігатися пригнічений стан, відмова від корму, надмірне слиновиділення, розлади шлунково-кишкового тракту. У цих випадках застосовують загальні заходи, спрямовані на виведення лікарського препарату з організму.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші

Празіцид-суспензію солодку не слід застосовувати одночасно з лікарськими засобами, що містять піперазин, і препаратами, які інгібують холіноестеразу.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Зберігають препарат в закритій упаковці виробника, в захищеному від світла та вологи місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 0 ° С до 25 ° С.

Празіцід-суспензію солодку слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

2 роки. Не вживати препарат після закінчення терміну придатності.

Виробник: Api-San, Росія.

З цим товаром купують