Bioveta Каніверм 0,175 г таблетка від глистів для кошенят та цуценят 1табл.

  • Bioveta Каніверм 0,175 г таблетка від глистів для кошенят та цуценят 1табл.
  • Bioveta Каніверм 0,175 г таблетка від глистів для кошенят та цуценят 1табл.
Bioveta Каніверм 0,175 г таблетка від глистів для кошенят та цуценят 1табл.
19 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: Bioveta

Антигельмінтик для цуценят і кошенят, собак карликових порід

Кількість:

Антигельмінтний препарат широкого спектра дії для собак і котів.

Інструкція по застосуванню Антигельмінтика Каніверм

Склад:

 1 таблетка - 0,175 г містить: Фенбендозол 37,5 мг, Пірантел ембонас 36 мг, Празиквантел 12,5 мг.

Фармакологічна дія: Каніверм володіє широким спектром антипаразитарної дії на всі стадії розвитку круглих та стрічкових гельмінтів в тому числі: Toxocara canis, Toxocara cati, Toxascaris leonina, Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum, Trichuris vulpis, Echinococcus granulosus, Dipylidium caninum, Taenia spp., Multiceps multiceps, Mesocestoides spp., Echinococcus multilocularis. Механізм дії препарату заснований на пригніченні ферментів, пошкодження оболонки та м'язової тканини паразита, що призводить до порушення нервово-м'язової іннервації, паралічу і загибелі гельмінта. Каніверм малотоксичний для теплокровних тварин.

Показання: Каніверм призначений для терапевтичної обробки і профілактики собак і котів при нематодозах (токсокароз, токсаскарідоз, унцінаріоз, анкілостомоз, трихоцефальоз) і цестодозах (теніоз, ехінококоз, дипілідіоз).

Спосіб застосування і дозування:  Таблетки призначають перорально цілком, в подрібнений вигляді або захованим в корм, одноразово. Не подавати разом з молочною їжею.

Цуценята, дрібні породи собак і кішки:  - 1 таблетка 0,175 г на 0,5 - 2 кг живої маси

Собаки середніх порід:  - 1 таблетка 0,7 г або 4 таблетки 0,175 г на 5-10 кг живої маси.

Дегельмінтизацію цуценят і кошенят рекомендується проводити одноразово з 3-х до 12-ти тижневого віку з інтервалом 3 тижні, після кожні 3 місяці.

Побічна дія: Протягом кількох годин після застосування може виникнути кашоподібний стілець, висип, в деяких випадках підвищена температура. Йдеться про реакцію на білки від вмираючих паразитів, це не реакції на лікарський засіб. Препарат може викликати сонливість.

Протипоказання: Очний цистицеркоз і спинний невроцистицеркоз. Захворювання печінки.

Сумісність: Не застосовувати одночасно з піперазином і іншими антипаразитарними препаратами.

Умови зберігання: У сухому темному місці, в неушкоджених, добре закритих первинних упаковках, при температурі не вище 25 ° С.

Примітка: Для застосування вагітним сукам необхідно дотримуватися точного дозування. У разі небажаних впливів необхідно консультуватися з ветеринарним лікарем. Препарат забороняється використовувати тваринам, у яких проявляються ознаки інших захворювань.

Виробник: AO «БІОВЕТ», Чехія.

Одиниця відпуску товару: 1 таблетка 0,175 г

Фільтри
Упаковка 1 таблетка