Просимо уточнювати наявність лише по телефону!!! Ціни та залишки можуть бути неактуальними!

KRKA Мілпразон для собак вагою від 5 кг 1 табл.

  • KRKA Мілпразон для собак вагою від 5 кг 1 табл.
  • KRKA Мілпразон для собак вагою від 5 кг 1 табл.
KRKA Мілпразон для собак вагою від 5 кг 1 табл.
135 грн
Доступність:
В наявності
Бренд: KRKA

Комбінований антигельмінтний препарат нематоцидної і цистоцидної дії

Кількість:

Мілпразон - комбінований антигельмінтний препарат нематоцидної і цистоцидної дії. Діючі речовини, що входять до складу препарату, обумовлюють його широкий спектр антигельмінтної дії.
Склад: Одна таблетка містить діючі речовини:
Мілбеміціна оксим - 12,5 мг
Празиквантел - 125 мг.
Допоміжні компоненти: мікрокристалічна целюлоза, натрію кроскармелоза, повідон, лактоза моногідрат, кремній колоїдний і магнію стеарат, ароматизатор м'яса, порошок дріжджів
Всі таблетки Мілпразон мають привабливий для тварин смак м'яса.
Мілпразон призначають для лікування, дегельмінтизації та профілактики при захворюваннях, викликаних як личинкові формами, так і статевозрілими цестодами - Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp. і нематодами - Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Thelazia callipaeda; Angiostrongylus vasorum (знижує інтенсивність зараження), Crenosoma vulpis (знижує інтенсивність зараження), Dirofilaria immitis (профілактика захворювання), в т.ч. при нематодозах, цестодозах; комбінованих нематод-цестодозних інвазіях.
Препарат застосовують собакам одноразово під час годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування мінімальної терапевтичної дози 0.5 мг мільбеміціна оксима і 5 мг празиквантель на 1 кг маси тварини, з розрахунку:

Маса тіла              Кількість таблеток
5-10 кг                        1 таблетка
10-25 кг                      1 таблетки
25-50 кг                      2 таблетки
50-75                           3 таблетки

Попередньою голодної дієти і застосування послаблюючих засобів перед дегельмінтизацією не потрібно.
Для дегельмінтизації собак при інвазії, викликаної Angiostrongylus vasorum, Мілпразон таблетки для собак застосовують з лікувальною метою в чотири рази з інтервалом 7 діб, з метою профілактики - кожні 4 тижні в терапевтичній дозі.
Для дегельмінтизації собак при інвазії, викликаної Thelazia callipaeda, препарат застосовують дворазово з інтервалом 7 діб.
З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних щодо захворювання регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком літу комарів і москітів (переносників збудника D. immitis) одноразово, потім 1 раз на місяць і останній раз в сезоні через 1 місяць після завершення літу комах. Перед дегельмінтизацією, слід проконсультуватися з ветеринарним лікарем, щоб виключити наявність у тварини в крові мікрофілярій.
Особливостей дії препарату при його першому застосуванні і скасування не виявлено.
Побічні ефекти:
Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату згідно з інструкцією, як правило, не спостерігається. У деяких тварин може спостерігатися млявість, атаксія, тремор м'язів, блювота і / або діарея, в цих випадках застосування препарату припиняють і тварині призначають засоби симптоматичної терапії.
При передозуванні препарату у деяких собак можуть спостерігатися пригнічений стан, слинотеча, парез м'язів, тремтіння і / або хитка хода. Ці симптоми проходять спонтанно протягом доби, при необхідності тварині призначають засоби симптоматичної терапії.
Протипоказання:

  • індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату (в т.ч. в анамнезі);
  • виражені порушення функції нирок;
  • виражені порушення функції печінки.
  • не слід застосовувати препарат цуценятам молодше 2-тижневого віку і масою менше 0.5 кг.
  • не підлягають дегельмінтизації виснажені і хворі на інфекційні хвороби тварини.

Дегельмінтизацію вагітних і годуючих сук, цуценят породи коллі, бобтейл і шелті при необхідності проводять під наглядом ветеринарного лікаря.